Every day Life. Runaway

Kai jau tikiesi lapkričio darganų ir tamsos, ruduo ima ir apdovanoja tave pačiais gražiausiais rytais, apgaubtais rūko šydu ir medžių viršūnėse vis dar suplazdančioms paskutinėmis rudens spalvomis. 
Lygiai toks pat netikėtumas aplanko, kai manai, jog pagaliau suaugai, o galvoje užgimsta mintys apie mamos keptus blynus su braškių uogiene bei kaip būtų smagu ir vėl paskaityti "Pepę Ilgakojinę" su puodeliu saldžios kakavos...

Paryžius, asmeninių svajonių įgyvendinimas, skanus maistas, teigiamos emocijos ir per kraštus besiliejantis gyvenimas, - ko gero taip pagalvotum perskaitęs asmeniškiausius mano blog'o įrašus. Atrodo, prasta nuotaika ir rudeninė depresija niekada neužsuka į mano namus. Rimtai? Nė velnio.. Kartais viduje susikaupusi įtampa pasidaro tokia didelė, jog įsisupusi į šilčiausią megztinį pradedi svajoti apie tuos mamos keptus blynus, didelį puodelį saldžios kakavos ir mėgstamiausią vaikystės knygą rankose. O pats svarbiausias visus šiuos dalykus jungiantis komponentas nėra niekas kitas, kaip tik ramybė, kitaip dar vadinama "pabėgimu iš rimto suaugusiųjų pasaulio".  


Taip porą dienų pabuvęs tame dideliame megztinyje pamatai, kiek daug būdų yra pabėgti iš tos "velniavos" : susitikimas su drauge, kelionė pas mamą, puodelis cappuccino jaukioje senamiesčio kavinukėje sėdint prie lango ar paprasčiausiai nauja sušildanti knyga - kaipmat jautiesi geriau. Dar smagiau yra suvokti, jog tamsūs dalykai niekuomet nesitęsia amžinai. Juk po kiek daugiau nei mėnesio dienos ims ilgėti, tiesa? 


Follow my blog on: instagram and facebook.

Komentarai

Morta À La Mode sakė…
Iš tikrųjų - koks grožis ir jaukumas... O šįryt dar ir pasnigo:)))))
Prestige sakė…
Morta, tikrai, taip smagu pastebėti jaukumą mažuose dalykuose... :)