Everyday Life. Home sweet home

09.14. Po truputį imi suprasti. Vis dažniau mintyse pagauni tą žodį. Paskutinis rugsėjo penktadienis. Paskutinė darbo diena ir paskutinis sviestinis ryto raguolis. Paskutiniai apsikabinimai. Paskutinis metro bilietėlis, paskutinis kavos puodelis ir paskutinis Eifelio bokšto žybsnis prieš užverčiant dar vieno gyvenimo etapo puslapį. Paskutinis, prieš atverčiant naująjį.
Mano pertrauka baigėsi. Abu su Paryžiumi tam tikra prasme pailsėjome, akimirką sustojome ir dabar esame pasiruošę naujoms pradžioms. 

Be viso to, kad iš naujo įsimylėjau Senos krantines, suvaikščiojau tūkstančius kilometrų, sutikau dešimtis įdomių žmonių ir begalybę akimirkų buvau laiminga, vis dėlto, be galo pasiilgau tos vidų sušildančios ramybės, to jausmo, jog žemė, kuria vaikštai yra tavo, to žinojimo, jog bėdai ištikus, gali sėsti į automobilį ir tiesiog išvažiuoti pas mamą... O ten kvepia obuolių pyragu ir rudeniu. Ramybe. 


09.21. Žiūriu į miestą iš aukštai ir negaliu atitraukti akių, užuodžiu rudeninį obuolių kvapą, jaučiu kūną užplūstančius malonius šiurpuliukus nusileidžiant lėktuvui, einu gatve ir šypsausi, o prasidėjus lietui einu toliau, nes jis visai nebaisus, atvirkščiai - toks tikras, gaivus ir pasiilgtas. Taip... žmonės iš nuostabos kilnoja antakius, o aš šypsausi nuo ausies iki ausies - kaip gera sugrįžti ir jausti savo žemės šilumą, matyti žydrą dangų ir būti glostomai saulės... Tokia ji būna tik namuose.

Niekada nepamiršiu to, ką išmokau per šiuos metus - paleisti tai, kas tau nebepriklauso, tikėti tuo, jog viskas bus taip, kaip nori, mėgautis akimirka, mylėti gyvenimą, klausyti savęs ir nebėgti nuo to, kas kadaise sužeidė. Visa tai skirta tam, kad sukurtum geriausią savęs versiją, kad pamatytum žmogų, kuris yra stiprus, nebijantis naujų gyvenimo etapų. Juk kiekvienas iš jų ir yra nauja, nuostabi, daug žadanti pradžia, o geriausi dalykai dar tik prasideda.
Niekada negali žinoti, kur ir vėl auksinį rudens rytą gersi savo rytinės kavos puodelį... 


 Follow my blog on: instagram and facebook.

Komentarai