2015 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis

Respirer Paris. Paris 3rd Day, Part I

Užklupę darbai ir vėl privertė stabtelėti Paryžiaus istorijų pasakojimuose. Tačiau atsiradus laisvai minutei, vėl peržiūrinėju nuotraukas ir lengvai atsidūstu... per šią trumpą kelionę tikrąja to žodžio prasme įkvėpiau Paryžiaus. Trumpai, bet giliai. 
Taip lengva įsimylėti Montmartrą, tą senovinę naujųjų namų laiptinę, balkonėlius, gatveles, auštančius rytus...! Turbūt šis sąrašas neturi pabaigos.. :) 
O mano nuotraukų galerija, deja, bet išsemiama :) Tad po truputį užbaigsiu Paryžiaus dienoraščius (ne ne, šis įrašas dar ne paskutinis!) Iki kitų kartų :)


2 komentarai:

Giedrė Kurlyte rašė...

ah, kaip gražu:)) kas keista man, kad kiek turiu draugų prancūzų, tiek beveik visi nemėgsta Paryžiaus ir sako, kad ten nepraktiška gyventi. kokia tavo nuomonė dėl pastovaus gyvenimo ten? :)

Prestige rašė...

Ačiū, Giedre! :)
Labai diskutuotinas klausimas :) Visgi, Paryžius, nors ir nedidelis miestas, bet sostinė, tad natūralu, jog susilaukia įvairiausių nuomonių (kaip ir mūsų Vilnius). Paryžiuje brangu, bet nepasakyčiau, kad brangiau nei kituose Prancūzijos miestuose. Taip pat Paryžius sulaukia itin didelio turistų srauto (turbūt daugelis žmonių tai laiko minusu). Mano nuomone, Paryžius yra nuostabus miestas nuolatiniam gyvenimui :) Tiek daug veiklos, renginių, parkų, koncertų... visi Paryžiaus rajonai savaip gražūs ir skirtingi :)

Šiaip manau, kad tie žmonės labiau nemėgsta paryžiečių (atseit jie arogantiški ir nedraugiški :) ) nei pačio miesto. Nes argi įmanoma neįsimylėti TOS architektūros, tiltų, Senos, kavinukių, langinių...?! :)))