2015 m. lapkričio 30 d., pirmadienis

Notre Vie. Paris

Nors įspūdžiais iš kelionės į Paryžių jau pasidalinau su jumis, tačiau kone kas vakarą ranka vis tiek nusvyra ties šios nepakartojamos išvykos akimirkomis. Kaip aš džiaugiuosi, jog ten pabuvau ir rudenį!
Nieko jums nepapasakojau apie paskutinę (trečiąją) kelionės dieną. O ją beveik visą praleidome nuostabiame Montmartre. Gėrėjomės vaizdais ir saule, mėgavomės krepais ir svogūnų sriuba vienoje mieliausių kavinukių, rašėme laiškus artimiesiems gurkšnodamos karštą "Café de Flore" šokoladą, surengėme pikniką prie Eifelio bokšto ir netgi aplankėme mano buvusius namus Paryžiuje! Beprotiškai myliu septintąjį rajoną, jis man sukelia tiek daug teigiamų emocijų ir prisiminimų :) Buvo šaunu vėl pamatyti savo kambarį, vaizdą pro langą, kambariokus ir viską, kas supo mane tuos šešis mėnesius :) Tikiuosi ten sugrįžti dar kartą. 

O kol mintyse dėliojuosi naujus planus ir projektus blog'o rašymui, palieku jus su keletu dar nematytų kadrų, kurie, kaip dažniausiai ir nutinka, nebetilpo į ankstesnius kelionės dienoraščius :)


À très bientôt, Paris! ♥

2 komentarai:

Aistė rašė...

Visuot paskaičius Tavo bloga užplūsta begalinis noras aplankyti Paryžiu:)

Prestige rašė...

Aiste, kaip smagu!!! :)