Everyday Life. Life is Chances that are Taken

 Pagaliau pagaliau galiu papildyti blog'ą ne vien telefono kameros nuotraukomis! Pirmomis savaitėmis galvoti apie naujus blog'o įrašus buvo tiesiog neįmanoma - galva ūžė nuo naujų įspūdžių ir minčių apie visiškai pasikeitusį gyvenimą. O dabar, kai universitete tvarkaraštis darosi vis aiškesnis ir kai svajonė turėti laisvus penktadienius virto realybe, galiu šiek tiek laiko skirti tam, ką daryti mėgstu labiausiai.
Pirmasis mėnuo Paryžiuje buvo labai smagus ir spalvingas. Jau dabar su nostalgija atsimenu mūsų pirmąjį rytą čia. Netgi jaučiu tuos malonius šiurpuliukus, kai lėktuvas atsiplėšė nuo žemės, tuos smarkius širdies dūžius, kai įvažiavome į miestą, tą jaudulį, kai kilome į savo naujuosius apartamentus ir tą neapsakomą akimirką, kai pirmą kartą pamačiau apšviestą Eifelio bokštą... Jis buvo taip arti ir toks galingas, jog nuo įspūdžių ašaros skruostais riedėjo nesustabdomai... Pasijaučiau taip, lyg stovėčiau prie savo svajonės, lyg galėčiau ranka ją paliesti! Taip ilgai laukta, svajota, nerimauta ir štai, aš čia! Stoviu visai šalia, užvertusi galvą į viršų. Niekada to nepamiršiu.
Paryžius, kaip ir namai, kuriuose dabar gyvenu, yra man pati didžiausia dovana. Galima sakyti - gimtadienio dovana. Pirmą kartą per šią šventę būsiu taip toli nuo namų ir artimųjų. Tačiau frazė - "gimtadienį švęsiu Paryžiuje" skamba visai neblogai, tiesa? Pagalvojau, jog artėjant šventei visai neturėsiu laiko rašymui, o kadangi savo blog'o niekada nepamirštu, tai nusprendžiau pasidalinti šiuo įrašu iš anksto. Noriu padėkoti visiems jums už įkvėpimą, be jo nesijausčiau tokia laiminga!

Komentarai

Kanarėlės sakė…
N-U-O-S-T-A-B-U :))) Nerealios nuotraukos, o tu, atrodo, tiesiog priklausai sitam miestui :)
Sigita sakė…
O, žinok, tavo nuotraukos galėtų keliauti ant atvirlaiškių visame Paryžiuje! Nes vis buvo didelė problema išsirinkti gražiausius (gal labiau normaliausiai atrodančius :D) ir siųsti draugams į Lietuvą :)
Kamilė sakė…
Oi, kokios puikios nuotraukos! Jau rašiau kartą čia tai, bet pakartosiu, nes tai visiška tiesa - atrodai kaip pati tikriausia paryžietė!
Toliau žavėk Paryžiu savimi.
Linkėjimai iš Lietuvos!:)
Prestige sakė…
Ačiū, merginos! Net neįsivaizduojat, kaip man malonu skaityti tokius žodžius! :) Linkėjimai! :)))