Everyday Life. Goodbye 2014, Hello 2015

Trumpos atostogos šiuo šventiniu laikotarpiu yra būtent tai, ko man dabar labiausiai reikia. Saldus miegas, rytinė kava su kalėdinę nuotaiką kuriančiais ir vaikystės magija dvelkiančiais Hario Poterio filmais, vakarinis pyragų kepimas, kalėdinių girliandų šviesos jaukumas ir kiekvieną dieną besikeičiantis magiškas vaizdas pro namų langą leidžia trumpam atsikvėpti prieš tą didelį ir, atrodo, neįveikiamą darbų kalną.

Kalbant apie praeinančius, 2014 metus, turiu pasakyti, jog tai buvo geri metai. Juose aiškiai pajutau tą momentą, kuomet tapau daug labiau suaugusi, įgijusi neįkainojamos patirties ir išmokusi naujas gyvenimo pamokas. Ir vis dėlto, kai kurie dalykai nesikeičia. Pavyzdžiui, naujųjų mokslo metų pažadų (ne)vykdymas... Atrodo, jog "paskutinės minutės studento" etiketė stipriai "prilimpa" visiems keturiems metams. Mokyklos laikais buvau iš tų, kurie visus darbus padarydavo anksčiausiai, o dabar viską tenka "kuopti" paskutinę minutę.. Todėl 2015-ųjų metų norėčiau paprašyti daugiau valios tiems pažadams išpildyti. Na, bet svarbiausia yra tikėti tuo, jog viskas bus gerai, netgi tuomet, kai atrodo, jog šį kartą įklimpai tikrai giliai ir "kuopti" sekasi sunkiai (tai galioja ne tik darbų srityje!).
Noriu, kad ateinantys metai būtų puikūs, pildantys svajones ir skatinantys kurti naujas, atnešantys dar daugiau gražių, mažų kasdienybės stebuklų, dėl kurių taip myliu gyvenimą.
Ir jums ateinančiais metais linkiu to paties! Tikiuosi, jog ir vėl susitiksime čia.

O šį kartą metus užbaigiu nuotraukomis, darytomis antrąją Kalėdų dieną. Praėjus maždaug pusvalandžiui po šių kadrų, iš dangaus pabiro lengvos, baltos snaigės...

Komentarai

Kanarėlės sakė…
Kokios grazios nuotraukos, ir dar grazesnes mintys :))) Isimintinu 2015-uju !
Prestige sakė…
Kanarėlės, ačiū už kaip visada malonų ir šiltą komentarą! :) Linkiu ir tau gražių bei smagių 2015 - ųjų! :)